Duda Architekci to autorska pracownia projektowa świadcząca usługi projektowe od 1985 roku. W ciągu wielu lat działalności, z sukcesem zrealizowaliśmy projekty:

  • mieszkaniowe jedno i wielorodzinne,
  • biurowe, przemysłowe,
  • użyteczności publicznej,
  • służby zdrowia.

Nasz zespół tworzą zarówno młodzi i ambitni oraz doświadczeni architekci. Na stałe współpracujemy z projektantami branż: instalacji sanitarnych, elektrycznych,   konstrukcyjnej i drogowej oraz geodetami, geotechnikami i kosztorysantami.

Dzięki wielu latom doświadczenia w branży łączymy umiejętności, którymi powinien się charakteryzować inżynier budowlany i architekt.Kraków i Chrzanów to miasta, w których posiadamy biura ale pracujemy na całym terenie Polski, w szczególności w województwie małopolskim i śląskim.

Bardzo ważnym założeniem firmy jest stałe podnoszenie jakości wykonywanych usług, dlatego systematycznie powiększamy zespół o nowych fachowców oraz inwestujemy w nowoczesne technologie wspomagające projektowanie.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw ceniących sobie wysoką jakość usług. Najistotniejszym celem dla nas jest spełnienie wymagań klienta.